Once upon a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rumple x Belle

2 posters

Go down

Rumple x Belle Empty Rumple x Belle

Témanyitás by Beatrix Vas. Jan. 03, 2016 12:11 am

Réka és Anita szerepjátéka
Beatrix
Beatrix
Admin

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2015. Dec. 24.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Rumple x Belle Empty Re: Rumple x Belle

Témanyitás by Anitucsi Hétf. Jan. 04, 2016 7:28 pm

Ez a topic Rumple és Belle egy olyan napját mutatja be, amely nem tehető be sehová a sorozat történéseibe. Ez a nap sokkal inkább a két karakter álma, ami egy olyan időszakot mutat be, amikor éppen nem történik "semmi".
Anitucsi
Anitucsi

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2015. Dec. 26.

Vissza az elejére Go down

Rumple x Belle Empty Re: Rumple x Belle

Témanyitás by Anitucsi Hétf. Jan. 04, 2016 7:28 pm

Belle:

„Már megint túl korán ébredtem fel…” Ez a gondolat futott végig minden egyes reggel az agyamon, amikor a sötét függönyünkön még csak alig szűrődött át a nap fénye. Ilyenkor csak résnyire nyitom ki a szememet és még véletlenül sem mozdulok, nem akarom felkelteni… Őt, Rumple-t, a férjemet. A férjem… Még mindig mennyire mókás ez a gondolat. Bár abban sem vagyok egészen biztos, hogy alszik… Sosem kérdeztem meg tőle, pedig már pár éjszakát együtt töltöttünk, amióta „hivatalosan is” a felesége vagyok. Hogy mióta? Nem tudnám megmondani. Napok, hetek, vagy talán évek teltek el, hogy a Sötét Úr a férjem? „Te jó ég, a Sötét úr a férjem!” Bár ez mostanában csak ritkán jut eszembe – szerencsére - de amikor befészkeli magát a fejembe, akkor a gyomrom rögtön görcsbe ugrik. „Abba kell hagynom ezt az aggódást, mert megbetegszem. Bár… Ha gyomorfekélyt kapok, vajon tud gyógyítani?” Ettől a gondolatmenettől legszívesebben belenyomtam volna a fejemet a párnámba, de ehelyett csak sóhajtottam egy mélyet, és a kezemet az Ő keze felé csúsztattam. Talán nem keltem fel, ha alszik… Ha egyáltalán szokott aludni…
Anitucsi
Anitucsi

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2015. Dec. 26.

Vissza az elejére Go down

Rumple x Belle Empty Re: Rumple x Belle

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.