Once upon a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma x Neal

2 posters

Go down

Emma x Neal Empty Emma x Neal

Témanyitás by Beatrix Kedd Jan. 05, 2016 7:07 pm

Cathy és Niki szerepjátéka
Beatrix
Beatrix
Admin

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2015. Dec. 24.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emma x Neal Empty Re: Emma x Neal

Témanyitás by Nikcsu Pént. Jan. 08, 2016 9:00 pm

Emma:
-Sietnem kell,mielőtt meglát valaki.-Szaladtam ki egy üzletből,majd megláttam egy sárga kocsit.Feltörtem,de amikor elindítottam egy fiú megszólalt mögöttem.Hirtelen megfagyott bennem minden.
Nikcsu
Nikcsu

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2016. Jan. 02.

Vissza az elejére Go down

Emma x Neal Empty Re: Emma x Neal

Témanyitás by Beatrix Csüt. Feb. 04, 2016 11:18 pm

Neal:
A szemem sarkából láttam, hogy valaki közeledik. Gyorsan lebuktam és magamra húztam a pokrócot. Hallottam, amint felfeszíti az ajtót. Egy szőke lány volt az. Nem vett észre. Megijesztem.
- Lenyűgöző. - összerezzent ijedtében. - De egyszerűbb lett volna, ha csak elkéred a kocsi kulcsot. - megcsörgettem a kulcsokat előtte. Ezután csak csendben bámultam rá. Nagyon szórakoztatott a helyzet. A lány zavartan pislogott, hol az útra nézett, hol pedig rám. Nem jutott szóhoz. Csini szöszi, kék szemek, cuki szemüveg. Eljátszadozom vele egy kicsit.
Beatrix
Beatrix
Admin

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2015. Dec. 24.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emma x Neal Empty Re: Emma x Neal

Témanyitás by Nikcsu Vas. Feb. 28, 2016 10:17 pm

Emma:Még hogy elkérem a kulcsot,mit képzelsz magáról?! -Ki vagy te,vagyis mit keresel a hátsó ülésen??  -kérdeztem zavartan.Több száz kérdést feltettem volna,de ő csak azt szajkózta,hogy előre nézzek.Képtelen vagyok rá..mi van ha egy őrült?!Te jó ég,teljesen bepánikoltam! Jaj ne, még a rendőrség is! Nyugalom kislány..  a franca,franca,francba!
Nikcsu
Nikcsu

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2016. Jan. 02.

Vissza az elejére Go down

Emma x Neal Empty Re: Emma x Neal

Témanyitás by Beatrix Szer. Márc. 02, 2016 8:35 am

Neal:
Nem tudtam nem vigyorogni, annyira szórakoztatott. De úgy látszik a kis csillag pánikol. Jobb lenne, ha nem keltenénk feltűnést.
- Csak vezess nyugodtan, nincs semmi baj. - próbáltam még jobban oldani a feszültséget. - A nevem Neal Cassidy. Téged hogy hívnak? - úgy sejtem nem fogja elárulni, de egy próbát megér.
Beatrix
Beatrix
Admin

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2015. Dec. 24.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emma x Neal Empty Re: Emma x Neal

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.